loading
0
Koszyk
Użytkownik

   Biżuteria, którą Państwu oferujemy wykonana jest z wysokiej jakości kruszców. Większość asortymentu to srebrna biżuteria, która posiada próbę 925 wybitą na każdym elemencie biżuterii, co gwarantuje, że produkt wykonany jest w całości ze srebra. Dodatkowym zabezpieczeniem jest cecha probiercza wybijana przez Państwowy Urząd Probierczy na elementach biżuterii, których waga srebra w produkcie przekracza 5g.

Produkty ze srebra poniżej 5g oraz wykonane ze złota poniżej 1g nie podlegają obowiązkowi wybijania na nich prób, czyli tzw. cechowania. Związane jest to z kosztami produkcji, utrudnionym wybiciem próby, a także ewentualnym obniżeniem estetyki pracy artystycznej.

W zależności od kraju, z jakiego pochodzi biżuteria, może ona mieć różne oznaczenia, np. cechę wybitą w urzędzie probierczym, liczbowe oznaczenie próby wybite przez wytwórcę oraz tzw. imiennik, czyli znak artysty czy wytwórcy, umożliwiający jego identyfikację, określany mianem "responsibility mark". Imienniki posiadają np. wyroby ceramiczne dostępne w naszym sklepie.

 

 

REGULAMIN SKLEPU    POLITYKA PRYWATNOŚCI    PŁATNOŚĆ    ODBIÓR OSOBISTY    WYSYŁKA    ZWROT    REKLAMACJA                 Bądź z nami na: