loading
0
Koszyk
Użytkownik

ZWROT

 

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), Kupujący który zawarł umowę na odległość może w terminie 30 dni od dnia otrzymania zakupionej rzeczy odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając ATEGA Sp. z o.o. oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie na adres elektroniczny sklep@decoretta.pl oświadczenia o skorzystaniu z możliwości zwrotu.

Wzór oświadczenia dostępny jest w formie pliku pdf.

 

 

Od dnia odstąpienia od umowy Kupujący otrzymuje dodatkowo 14 dni na dostarczenie towaru do ATEGA Sp. z o.o.  Wysyłka zwrotna towaru powinna zawierać:

- towar w oryginalnym opakowaniu,

- potwierdzenie jego zakupu (paragon lub fakturę VAT),

- oświadczenie o skorzystaniu z możliwości zwrotu w formie druku

oraz spełniać wymogi bezpiecznej przesyłki, tj. być zapakowana w szczelną kopertę bąbelkową i nadana rejestrowaną przesyłką poleconą.

Adres do wysyłki:

ATEGA Sp. z o.o. 

ul. Marsa 56a

04-242 Warszawa.

Zwrotowi nie podlega rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana wg specyfikacji Kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, np. produkt wykonany na indywidualne zamówienie, produkt spersonalizowany (np. poprzez grawerowanie).

W przypadku odstąpienia od umowy wraz z kosztem zakupu towaru Sprzedawca zwraca także koszt przesyłki w wysokości równej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w ofercie dla produktu będącego przedmiotem sprzedaży.

Kupujący w związku ze skorzystaniem z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

REGULAMIN SKLEPU    POLITYKA PRYWATNOŚCI    PŁATNOŚĆ    ODBIÓR OSOBISTY    WYSYŁKA    ZWROT    REKLAMACJA                 Bądź z nami na: