loading
0
Koszyk
Użytkownik

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity z dnia 6 lipca 2002 r. – Dz.U. 2002.101.926), sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych.

 

DANE OSOBOWE

 

Składając zamówienie w sklepie decoretta.pl, Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie będą przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

W przypadku, gdy Klient wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z ofertą firmy i jej działalnością. Mogą być one wysyłane na podany przez Klienta adres e-mail.

Klient sklepu decoretta.pl ma prawo w każdej chwili do wglądu w swoje dane, do ich korekty oraz do zażądania zaprzestania ich wykorzystywania lub ich usunięcia. Wszelkie dane osobowe, które nam Państwo udostępniają, są chronione w sposób pewny i niezawodny. Dostęp do nich ma tylko ograniczona liczba upoważnionych osób.  Nasza firma korzysta z najbezpieczniejszych mechanizmów ochrony danych osobowych, jakie są aktualnie zalecane. Stosowanym przez nas protokołem jest protokół SSL, szyfrujący kluczem o długości 128 bitów.

 
BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

 

Nad bezpieczeństwem płatności internetowych czuwa firma First Data Polska S.A.(Payeezy) – firma obsługująca płatności elektroniczne realizowane w sklepach internetowych. System autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w Payeezy gwarantuje klientom sklepów internetowych najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort podczas dokonywania płatności w sieci.

First Data Polska S.A. wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania zapewniając zgodność ze światowymi standardami bezpieczeństwa, takimi jak certyfikacja PCI DSS, protokół SSL czy autoryzacja trzydomenowa 3D-Secure. Posiada zaawansowany technologicznie system do monitorowania transakcji w czasie rzeczywistym weryfikujący wszystkie procesowane płatności, zapewniając najwyższy standard ich uwierzytelniania.

Klient sklepu decoretta.pl ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewnianie przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie Jego bank. Pracownicy sklepu decoretta.pl dysponują wyłącznie danymi teleadresowymi i adresem, pod który zakupione produkty mają zostać wysłane. Na żadnym etapie realizacji zamówienia pracownicy sklepu decoretta.pl nie mają dostępu do informacji związanych z numerami kart kredytowych oraz danymi z nimi związanymi.

REGULAMIN SKLEPU    POLITYKA PRYWATNOŚCI    PŁATNOŚĆ    ODBIÓR OSOBISTY    WYSYŁKA    ZWROT    REKLAMACJA                 Bądź z nami na: