loading
0
Koszyk
Użytkownik

PŁATNOŚĆ

 

Klientowi przysługuje prawo do wyboru dowolnego rodzaju płatności. Należy jednak pamiętać, że forma płatności ma wpływ na czas realizacji zamówienia. Najdłużej księgowane są płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu (nawet do 2 dni roboczych), natomiast weryfikacja płatności online Payeezy trwa zazwyczaj kilka minut.

Oferujemy następujące sposoby płatności za złożone w sklepie decoretta.pl zamówienie:

 

Płatność PRZELEWEM

Maksymalny czas na dokonanie płatności wynosi 7 dni od dnia złożenia zamówienia.

Przelew należy zrealizować na poniższy numer bankowy:

PKO BP: 85 1020 1127 0000 1302 0339 6140

ATEGA Sp. z o.o. 

ul. Marsa 56a

04-242 Warszawa

 

Płatność ONLINE Payeezy

Za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Payeezy można dokonać płatności:

1. kartą kredytową akceptowaną przez POLCARD (m.in.: VISA, MasterCard)

2. e-przelewem (szybkim przelewem elektronicznym) podczas którego lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia.

Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia poprzez przekierowanie na stronę operatora płatności. O statusie płatności zarówno Klient, jak i sklep informowany jest w ciągu kilku minut, co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się w chwili autoryzacji wpłaty w systemie Payeezy.

 

Płatność ZA POBRANIEM

Opłata za zamówienie dokonywana jest kurierowi w trakcie doręczania przesyłki. Zamówienie realizowane jest w chwili otrzymania informacji przez pracownika sklepu decoretta.pl o wybraniu tej formy płatności.

 

Płatność GOTÓWKĄ lub KARTĄ

Płatność gotówką lub kartą możliwa jest tylko w przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy ATEGA Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Do każdej transakcji wystawiamy paragon fiskalny, a na życzenie fakturę VAT.

REGULAMIN SKLEPU    POLITYKA PRYWATNOŚCI    PŁATNOŚĆ    ODBIÓR OSOBISTY    WYSYŁKA    ZWROT    REKLAMACJA                 Bądź z nami na: