loading
0
Koszyk
Użytkownik

JAK PAKUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE?

 

Cieszymy się z każdego zamówienia, które złożone jest za pośrednictwem naszego internetowego sklepu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby otrzymana od nas przesyłka ucieszyła również Ciebie.

 

Jak zatem przygotowujemy zamówienie do wysyłki?

 

Każde zamówienie zamykamy w firmowym pudełeczku przewiązanym wstążką, które dodajemy GRATIS do każdej transakcji (jedno i wieloprzedmiotowej). Staramy się nie tylko estetycznie ułożyć w nim biżuterię, ale również dobrze zabezpieczyć ją przed skutkami podróży. Dlatego mocujemy dokładnie nasze wyroby w jubilerskiej piance i układamy je wygodnie w pudełku. Przy ruchomych, przesuwających się elementach dokładamy wypełnienie, które zabezpiecza biżuterię przed uszkodzeniem w opakowaniu.

 

 

Lubimy dbać o środowisko, dlatego do zapakowania zamówienia używamy jednego pudełka (również w wariancie zakupu wieloprzedmiotowego). Jeśli jednak Twoim życzeniem jest zapakowanie każdego z produktów w osobne pudełeczka, prosimy o napisanie nam takiej informacji. Dodatkowe pudełko dołożymy GRATIS.

 

Na specjalne życzenie GRATIS wklejamy po wewnętrznej stronie wieczka drukowany bilecik z indywidualną dedykacją, której treść prosimy podać w formularzu zakupu (w wiadomości do sprzedającego). Dla zobrazowania jak wygląda bilecik, przedstawiamy zdjęcie z przykładowym motto:

 

 

Aby wywołać uśmiech na twarzy naszych Klientów, do każdego zamówienia dołączamy PREZENT w formie smukłego i leciutkiego firmowego długopisu z gumką do ekranów dotykowych (touch pen). 

 

 

Pudełeczko z zamówieniem, firmowym długopisem, ulotką i paragonem (a na życzenie fakturą) wkładamy do podwójnej koperty powietrznej, która zapewnia bezpieczną podróż nawet w najodleglejsze zakątki świata.

 

 

Zaadresowaną przesyłkę przekazujemy zaprzyjaźnionym kurierom i od tej pory czekamy wraz z Tobą na terminowe jej doręczenie.

 

Twoja satysfakcja z zakupu jest dla nas najważniejsza!

 

 

 

 

REGULAMIN SKLEPU    POLITYKA PRYWATNOŚCI    PŁATNOŚĆ    ODBIÓR OSOBISTY    WYSYŁKA    ZWROT    REKLAMACJA                 Bądź z nami na: